#wszechmocne

Anna Lewandowska. Kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych

Autor: ALLE / Data: 30.09.2022
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest z pewnością jedną z najbardziej wpływowych osób w polskim show-biznesie. Mama dwóch córek, trenerka, bizneswoman. Swoją ciężką pracą zbudowała prawdziwe imperium, w skład którego wchodzi dziś kilka świetnie prosperujących firm. To kobieta, która inspiruje tysiące Polek.

Anna Lewandowska - wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym, prezeska polskich Olimpiad Specjalnych. Właścicielka pięciu firm. Choć poprzez nazwisko jest bardzo często kojarzona z mężem, Robertem Lewandowskim, swoją ciężką pracą już niejednokrotnie pokazała, że to ona jest marką samą w sobie. Co rusz angażuje się w wiele akcji społecznych oraz wspiera kobiety w walce o marzenia, co doceniły też nasze czytelniczki.

"Motywuje kobiety do działania, nie tylko poprzez treningi, ale pokazuje, że ciężką pracą można osiągnąć sukces. Nieważne, czy mówimy tu o małym czy dużym sukcesie, nie każda z nas stanie się milionerką, bo nie o to tu chodzi. Ale ważne jest, aby coś robić w życiu, mieć cele i je realizować. A pani Anna Lewandowska jest tego przykładem" - czytamy w jednym ze zgłoszeń.

"Sprawiła, że wiele kobiet uwierzyło w siebie. Promuje zdrowy tryb życia. Wspiera męża, dba o dzieci i znajduje jeszcze czas na samorozwój" - brzmi kolejne.

Anna Lewandowska: Kobieta sukcesu

Anna Lewandowska od lat promuje zdrowy styl życia. To właśnie on zapoczątkował powstanie marki Foods by Ann czy późniejszego cateringu Supermenu by Anna Lewandowska. Trenerka założyła także aplikację Diet & Training by Ann oraz markę kosmetyczną Phlov, która cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród Polek. Niedawno stworzyła również firmę Levann, która specjalizuje się w suplementach.

Choć wydaje się, że prowadzenie pięciu firm graniczy z niemożliwością, wydaje się, że dla Anny Lewandowskiej rzeczy niemożliwych nie ma. Oprócz pracy, której z pewnością jej nie brakuje, Anna jest także szczęśliwą żoną i spełnioną mamą. Kilka razy w roku organizuje również obozy Camp by Ann, na które miejsca schodzą jak świeże bułeczki.

Anna Lewandowska: Przestałam gonić za celami

Anna Lewandowska wielokrotnie podkreślała w udzielanych wywiadach, że mąż często mówi do niej "zwolnij". To on najlepiej wie, jak bardzo jest ambitna i chce, aby wszystko, co robi, było perfekcyjne i dobrze odbierane przez ludzi. Lewandowska przez wiele lat nie umiała "odpuszczać". W jednej z niedawnych rozmów przyznała, że wciąż się tego uczy.


Jestem pewna siebie na sali, gdy prowadzę obóz dla setki kobiet. Ale na innych płaszczyznach nie zawsze tak jest. Zaczynam dostrzegać, że nie w każdej sytuacji muszę czuć się komfortowo, nie wszystko jest dla mnie. Przestałam gonić za celami, teraz raczej staram się je spokojnie realizować. Kiedy czegoś nie czuję, po prostu tego nie robię. I głośno mówię, że potrzebuję odpoczynku. Kobiety czasem się tego boją, a przecież to nie grzech. Każda z nas musi mieć też przestrzeń dla siebie. Tego się uczę - powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie z dziennikarzem Sportowych Faktów WP.

Anna Lewandowska jest nominowana w kategorii #Wszechmocne w biznesie.