#wszechmocne

Joanna Banaszewska - bizneswoman z krwi i kości

Autor: ALLE / Data: 31.08.2023
Joanna Banaszewska

Przedsiębiorczyni, mama, kobieta wielu talentów. Joanna Banaszewska od lat jest doskonale znana w sieci. Na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tys. osób, z którymi dzieli się radami dotyczącymi biznesu, mediów społecznościowych, a także pozytywną energią.

Media społecznościowe nie mają przed Joanną Banaszewską żadnych tajemnic. Swoją przygodę w internecie zaczynała jako specjalistka marketingu w branży obuwniczej. Rozwijała social media marek, budując zaangażowaną społeczność, która od kilku fanów przekształcała się w tysiące obserwujących. Dziś dzieli się wiedzą z innymi. Wydała kilka e-booków na temat Instagrama, a konkretnie - jak działać w nim po swojemu, bez filtra.

Instagram bez filtra

Joanna Banaszewska z pewnością jest kobietą sukcesu. W mediach społecznościowych dzieli się energią i pozytywnym podejściem do życia. A przede wszystkim radami na temat biznesu i tego, jak budować własną markę, pozostając przy tym sobą. Na jej instagramowym profilu nie znajdziemy przerobionych zdjęć. Banaszewska wspiera kobiety, a na swoim przykładzie pokazuje, że aby czuć się dobrze we własnej skórze, nie potrzeba filtrów.

Zobacz także: Obie stanęły na ściance sauté. "To nie makijaż jest definicją kobiecości"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kobieta wielu talentów

Joanna Banaszewska działa również z własnymi markami. W ostatnim czasie stworzyła Good Spirits Company, czyli pierwsze bezalkoholowe alternatywy dla wysokoprocentowych alkoholi oraz brand Bubabanana, który jest odpowiedzią na odzieżowe potrzeby każdej, kobiecej sylwetki.

"(Marka - przyp. red.) powstała po to, by ubrać wszystkie biodra, pupy i biusty w piękne, pasujące do nich ubrania" - napisała pod jednym z postów na swoim profilu na Instagramie.

W przeszłości Banaszewska była nominowana również przez czasopismo "Joy" do nagrody Joy Influencer Roku 2019 w kategorii "Debiut roku".

Joanna Banaszewska jest nominowana w kategorii #Wszechmocne w biznesie.