#wszechmocne

Joanna Bugaj. Bizneswoman z wielkim sercem dla młodzieży

Autor: ZS / Data: 29.09.2022
Joanna Bugaj

Joanna Bugaj jest prezeską fundacji Audemus Audire, która wspiera młodzież z zaburzeniami psychicznymi. To kreatywna bizneswoman, pragnąca nieść pomoc potrzebującym. Osoby, które miały okazję współpracować z Bugaj, podkreślają, że jej wsparcie jest nieocenione.

Joanna Bugaj przez 15 lat zajmowała się prowadzeniem firmy, która wspierała osoby niesłyszące. Jest również fundatorką Audemus Audire, a od 2013 roku również prezeską tejże fundacji. Ponad wszystko przekłada pomoc potrzebującym dzieciom oraz ich rodzinom. Obecnie pracuje z młodzieżą przebywającą na oddziale psychiatrycznym. Chcąc poszerzyć swój warsztat podjęła studia na wydziale psychologii.

"Miej odwagę, by słyszeć"

W ten sposób można tłumaczyć nazwę fundacji, której współzałożycielką jest Joanna Bugaj. Wyrażenie ma zwrócić uwagę na to, by nie być obojętnym na ludzkie potrzeby. Jednocześnie jest to apel do osób, które cierpią na różnego rodzaju zaburzenia, aby miały odwagę prosić o pomoc.

Osoby, które wiedzą, w jaki sposób działa pani Joanna Bugaj, nie kryją, że to właśnie ona stoi za sukcesem tej organizacji. Rozkręca biznes, udziela się charytatywnie i wspiera młodzież całym sercem.

W tym roku po raz czwarty zapraszamy do udziału w programie stypendialnym skierowanym do młodzieży dotkniętej zaburzeniami lub/i chorobami psychicznymi. W czterech kategoriach przyznamy roczne stypendia finansowe dzięki, którym młodzi artyści będą mogli rozwijać swoje pasje i talent - czytamy na stronie fundacji.

Rozkręca biznes, udziela się charytatywnie i wspiera młodzież całym sercem

Joanna Bugaj została nominowana do plebiscytu Wszechmocne przez internautów. W uzasadnieniach przeczytamy, że bizneswoman osiąga sukcesy zawodowe, równocześnie cały czas wspierając najbardziej potrzebujące osoby. Celem działań Bugaj jest pomoc młodzieży, również w tych naprawdę trudnych sytuacjach, jakimi są próby samobójcze.

"W ramach fundacji prowadzi mediacje rodzinne. Swoją działalnością wpływa pozytywnie na polepszenie jakości życia młodzieży i ich rodzin";

"Jej wybór przyczyniłby się do pomocy zaburzonej młodzieży oraz do tworzenia lepszych rozwiązań systemowych w tym zakresie"; - przeczytamy w uzasadnieniach nominacji Bugaj.

Z całą pewnością działalność Joanny Bugaj jest niezwykle ważnym społecznie tematem. Nominacja osoby, która poświęca się, by ofiarować pomoc ludziom w tak trudnych sytuacjach życiowych, jest całkowicie zasłużona.

Joanna Bugaj jest nominowana w kategorii #Wszechmocne wśród kobiet.