#wszechmocne

Stylistka, która "leczy" kobiety. Olga Ślusarczyk, kreatorka

Autor: Anna Korytowska / Data: 30.09.2022
Olga Ślusarczyk

Olga Ślusarczyk na każdym kroku udowodnia kobietom, że bez względu na rozmiar, wiek, wagę czy status społeczny są piękne i wartościowe. Jak zaznacza, potrafi sprawić, by każda jej klientka w to uwierzyła. Pomagają jej w tym kolorowe i nietuzinkowe ubrania szyte na wymiar.

Pracę w gastronomii zamieniła na spełnianie marzeń. Olga Ślusarczyk stworzyła biznes, który od lat świetnie prosperuje. "Kobieta rakieta" - jak piszą o niej znajome i klientki -  tworzy autorską modę szytą na miarę. To jednak nie wszystko. Jak zaznacza, pracuje jako ekspert do spraw leczenia kobiecych umysłów z "posranych myśli".

Projektantka, kreatorka

Projektantka, kontrowersyjna stylistka i ekspertka do spraw leczenia kobiecych umysłów z "posranych myśli", w syntezie - beauty coach - tak określa siebie Olga Ślusarczyk. Osiem lat temu porzuciła pracę w gastronomii i zaczęła podążać nową ścieżką. Stworzyła swój własny biznes. MUUkreacje to firma tworząca autorską modę szytą na wymiar. Ślusarczyk projektuje odzież w taki sposób, żeby jej noszenie sprawiało radość. Tworzy nieprzypadkowe połączenia w oparciu o psychologię kolorów. "Pobudzam Was do działania i bycia szczęśliwą tu i teraz" - pisze. Chce, żeby kobiety zmieniały sposób, w który o sobie myślą.

"Dzięki modzie kreuję, nie tylko stylizacje, ale całą rzeczywistość wokół Kobiet" - bo jak podkreśla, na drugie imię ma kreatorka, a jej pseudonim to szczęściara.

"Pokazuje jak wyjść z klatki własnych ograniczeń"

"Jeżeli mi zaufasz, Tobie też udowodnię, że jesteś piękna" - przekonuje swoje klientki. A one dają się przekonywać. Uzasadniając zgłoszenie Olgi w plebiscycie "Wszechmocne", czytelniczki WP Kobieta nie mogły wyjść z podziwu nad jej działaniami.


Olga prowadzi warsztaty, gdzie pokazuje, jak wyjść z klatki własnych ograniczeń. Projektuje i szyje cudowne ubrania, w których każda z nas wygląda wystrzałowo. Mega kolorowe printy świetnie wpływają na samopoczucie. Pokazuje, jak się podnosić po kopniakach od życia, jak podążać za swoimi marzeniami, nie tracąc przy tym autentyczności. Zbudowała wokół siebie i swojej marki społeczność kobiet, które wspierają się jak siostry - napisała jedna z nich.

Prywatnie Olga Ślusarczyk jest spełnioną żoną i mamą dwóch synów.

Olga Ślusarczyk jest nominowana w plebiscycie Wszechmocne w kategorii biznes.