#wszechmocne

#wszechmocne

w biznesie

#Wszechmocne w biznesie

Autor: Patrycja Ceglińska-Włodarczyk / Data: 10.08.2023

Te kobiety przełamały stereotyp, że tylko mężczyźni mogą zrobić zawrotną karierę w biznesie. Ich pomysły na własny rozwój i gigantyczne sukcesy, nie tylko finansowe, dostrzegane są zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Przebiły szklane sufity, pokonały własne ograniczenia oraz poświęciły mnóstwo czasu i energii, aby być w miejscu, w którym są dzisiaj. Stworzyły marki i plany biznesowe, które przynoszą im nie tylko zadowalające przychody, ale też wielką satysfakcję i dumę. Ich ciężka praca jest dostrzegana i doceniana również poza granicami kraju. #Wszechmocne w biznesie to kobiety silne, niezależne i ambitne, dla których rozwój osobisty jest ważną częścią życia. Wiele wyrzeczeń, podejmowanie trudnych decyzji i ciężka praca zaprowadziły je do miejsca, w którym śmiało mogą powiedzieć, że osiągnęły sukces.

Nominowane w kategorii

zwyciężczyni w kategorii #wszechmocne w biznesie
Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska od lat pokazuje, że można łączyć pasję z pracą. Jest wzorem dla wielu kobiet, które pragną żyć aktywnie i dbają o swoje zdrowie. Trenerka fitness i bizneswoman stworzyła markę osobistą, która wciąż się rozrasta.

Anna Pawlak-Kuliga

Anna Pawlak-Kuliga

Anna Pawlak-Kuliga idzie jak burza. Nie tylko zrobiła olśniewającą karierę w Europie, ale także podbiła Chiny. Jako pierwsza Polka zasiadła w globalnych strukturach zarządczych Grupy Ingka, do której należy IKEA.

Joanna Banaszewska

Joanna Banaszewska

Przedsiębiorczyni, mama, kobieta wielu talentów. Joanna Banaszewska od lat jest doskonale znana w sieci. Na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tys. osób, z którymi dzieli się radami dotyczącymi biznesu, mediów społecznościowych, a także pozytywną energią.

Justyna Kosmala

Justyna Kosmala

Justyna Kosmala stworzyła najbardziej klimatyczne miejsca w Warszawie. Jest współzałożycielką kultowego Charlotte, Wozowni oraz Lupo, które przyciągają gości niezależnie od pory dnia i nocy. Kluczem do jej sukcesu nie jest jednak tylko pyszne jedzenie. Kosmala wie, jak ważny jest lokal i design.

Marta Lech-Maciejewska

Marta Lech-Maciejewska

Feministka, blogerka i kobieta, dla której nie istnieje temat tabu. Marta Lech-Maciejewska to bizneswomen nowej generacji, która wprowadziła w swojej firmie urlop menstruacyjny i czterodniowy tydzień pracy.

Jury

Joanna Przetakiewicz-Rooijens

Joanna Przetakiewicz-Rooijens

#wszechmocne w biznesie

Założycielka Ery Nowych Kobiet, największego i najdynamiczniej rozwijającego się ruchu społecznego w Polsce. Aktywistka, bizneswoman, radca prawny. Inicjatorka ogólnopolskich akcji społecznych, m.in. "Nie boję się", "Szczęścia można się nauczyć", "Nowa era wspiera", "Pieniądze szczęście dają".