#wszechmocne

#wszechmocne

wbiznesie

#Wszechmocne w biznesie

Data: 17.08.2022

Te kobiety przełamały stereotyp, że tylko mężczyźni mogą zrobić zawrotną karierę w biznesie. Ich pomysły na własny rozwój i gigantyczne sukcesy, nie tylko finansowe, dostrzegane są zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Przebiły szklane sufity, pokonały własne ograniczenia oraz poświęciły mnóstwo czasu i energii, aby być w miejscu, w którym są dzisiaj. Stworzyły marki i plany biznesowe, które przynoszą im nie tylko zadowalające przychody, ale też wielką satysfakcję i dumę. Ich ciężka praca jest dostrzegana i doceniana również poza granicami kraju.

#Wszechmocne w biznesie to kobiety silne, niezależne i ambitne, dla których rozwój osobisty jest ważną częścią życia. Wiele wyrzeczeń, podejmowanie trudnych decyzji i ciężka praca zaprowadziły je do miejsca, w którym śmiało mogą powiedzieć, że osiągnęły sukces.

Poznajcie wszystkie nominowane i oddajcie głos na swoją faworytkę w kategorii #Wszechmocne w biznesie.

Nominowane w kategorii

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest z pewnością jedną z najbardziej wpływowych osób w polskim show-biznesie. Mama dwóch córek, trenerka, bizneswoman. Swoją ciężką pracą zbudowała prawdziwe imperium, w skład którego wchodzi dziś kilka świetnie prosperujących firm. To kobieta, która inspiruje tysiące Polek.

Olga Ślusarczyk

Olga Ślusarczyk

Olga Ślusarczyk na każdym kroku udowodnia kobietom, że bez względu na rozmiar, wiek, wagę czy status społeczny są piękne i wartościowe. Jak zaznacza, potrafi sprawić, by każda jej klientka w to uwierzyła. Pomagają jej w tym kolorowe i nietuzinkowe ubrania szyte na wymiar.

Ela Madej

Ela Madej

Pierwszy start-up założyła w wieku 21 lat. Swój potencjał przedsiębiorczy i technologiczny rozwijała zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych. Teraz jest doradczynią biznesową amerykańskich firm oraz mentorką dla wielu osób, które rozpoczynają przygodę w świecie technologii i finansów.

Zosia Zochniak

Zosia Zochniak

Zosia Zochniak uświadamia, czym są odpowiedzialne i świadome zakupy. Jest pomysłodawczynią i współzałożycielką portalu UbraniaDoOddania.pl, działającego w pełni na zasadach cyrkularnego drugiego obiegu odzieży.

Dominika Żak

Dominika Żak

Dominika Żak jest właścicielką jednego z największych sklepów online z butami. Aby stawiać pierwsze kroki w biznesie, pożyczyła od mamy 3 tys. zł. Dzisiaj platforma DeeZee jest warta kilkadziesiąt milionów złotych, a grono fanek marki stale się poszerza.