#wszechmocne

#wszechmocne

wpopkulturze

#Wszechmocne w popkulturze

Data: 18.08.2022

Śpiewają, grają, tworzą i całe serce oddają pracy artystycznej. Są niezwykle zdolne, ambitne i charyzmatyczne. Kiedy angażują się w jakiś projekt, efekt jest do przewidzenia: gwarantowany sukces.

Są nie tylko piekielnie utalentowane, ale potrafią też zjednywać sobie ludzi. Mają rzesze fanów w całym kraju, a także poza nim. Nic dziwnego. W ciągu ostatniego roku pokazały, że praca artystyczna to nie tylko ich praca zarobkowa, ale również wielka pasja. Lata pracy, mniejszych i większych sukcesów, a także kryzysów sprawiły, że dzisiaj są silniejsze i doskonale wiedzą, co chcą osiągnąć i przekazać odbiorcom.

#Wszechmocne w popkulturze to kobiety petardy, które niesamowicie się rozwinęły i ciągle zaskakują nowymi pomysłami. Są niepowtarzalne, skromne i z pewnością nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

Poznajcie wszystkie nominowane i oddajcie głos na swoją faworytkę w kategorii #Wszechmocne w popkulturze.

Nominowane w kategorii

Doda

Doda

Doda od początków swojej kariery pokazuje, że ma pomysł na siebie, którego się trzyma. Artystka zdobyła ogromną popularność i wciąż angażuje się w nowe projekty. Wierni fani nie kryją, że wokalistka ujmuje ich nie tylko głosem, lecz także niezłomnością w dążeniu do realizacji swoich celów.

Magda Bereda

Magda Bereda

Ponad 10 lat temu zaczęła wrzucać covery znanych piosenek do sieci. Zyskała ogromną popularność i zaistniała w show-biznesie. Sama komponuje utwory i pisze teksty. W zeszłym roku wydała swoją pierwszą płytę. W mediach społecznościowych doskonale widać, że muzyka wypełnia całe jej życie.

Joanna Kulig

Joanna Kulig

Międzynarodową popularność Joanny Kulig zapoczątkowała rola w oscarowym filmie "Zimna wojna". Od tamtej pory wystąpiła w kilku zagranicznych produkcjach, a w tym roku osiągnęła kolejny sukces: pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes w roli jurorki tego prestiżowego konkursu.

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest jedną z najzdolniejszych i najbardziej pracowitych młodych twórczyń polskiej popkultury. W ostatnim roku postawiła na rozwój swojej kariery muzycznej, debiutując na scenach największych festiwali w Polsce oraz wydając pierwszą płytę. Nie porzuciła jednak świata filmów i seriali.

Sanah

Sanah

Zaczynała od kilkukrotnych przesłuchań w jednym z programów telewizyjnych, a dziś jest najpopularniejszą artystką młodego pokolenia. W tym roku potwierdziła swój status płytą "Uczta", na której śpiewa duety z największymi gwiazdami sceny muzycznej w Polsce.