#wszechmocne

#wszechmocne

w popkulturze

#Wszechmocne w popkulturze

Autor: Patrycja Ceglińska-Włodarczyk / Data: 16.08.2023

Śpiewają, grają, tworzą i całe serce oddają pracy artystycznej. Są niezwykle zdolne, ambitne i charyzmatyczne. Kiedy angażują się w jakiś projekt, efekt jest do przewidzenia: gwarantowany sukces.

Są nie tylko piekielnie utalentowane, ale potrafią też zjednywać sobie ludzi. Mają rzesze fanów w całym kraju, a także poza nim. Nic dziwnego. W ciągu ostatniego roku pokazały, że praca artystyczna to nie tylko ich praca zarobkowa, ale również wielka pasja. Lata pracy, mniejszych i większych sukcesów, a także kryzysów sprawiły, że dzisiaj są silniejsze i doskonale wiedzą, co chcą osiągnąć i przekazać odbiorcom.

#Wszechmocne w popkulturze to kobiety petardy, które niesamowicie się rozwinęły i ciągle zaskakują nowymi pomysłami. Są niepowtarzalne, skromne i z pewnością nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

Nominowane w kategorii

zwyciężczyni w kategorii #wszechmocne w popkulturze
Doda

Doda

Królowa jest jedna – i wciąż ta sama. Nie poddaje się przeciwnościom, nagrywa kolejne albumy, przygotowuje nowy show w Polsacie i nie daje o sobie zapomnieć. Potężny głos Dody rozbrzmiewa z taką samą siłą już od dwudziestu lat.

Aleksandra Adamska

Aleksandra Adamska

Aleksandra Adamska zdobyła popularność za sprawą roli Pati w serialu "Skazana", w którym zagrała u boku Agaty Kuleszy. Dzięki temu w ciągu ostatnich lat stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Przez widzów jest ceniona nie tylko za talent, ale i autentyczność.

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Wydała trzy płyty i wszystkie pokryły się platyną (do tego dwie podwójnie). Jeden z najnowszych singli, "Fifi Hollywood" w mig zagościł w czołówce polskich list przebojów. Jej koncerty przyciągają tłumy, a każdy kolejny krążek opowiada nową historię, która przenosi słuchacza w inny wymiar.

Bryska

Bryska

Bryska szturmem wdała się na szczyty list przebojów i największe festiwale muzyczne w Polsce. Kojarzona z różową peruką wokalistka ma nam jeszcze wiele do zaoferowania. Udowadnia, że w głosie młodego pokolenia chodzi o to, by łączyć popowe nuty z ważnym przekazem.

sanah

sanah

Śpiewa, pisze teksty, komponuje. Można powiedzieć, że Sanah to artystka orkiestra, która regularnie zaskakuje swoich fanów. Każda płyta tej charyzmatycznej wokalistki odbija się szerokim echem, a utwory w mig stają się prawdziwymi przebojami.

Jury

Marta Gos

Marta Gos

#wszechmocne w popkulturze

Dyrektorka Kreatywna marek Vistula, Bytom, Wólczanka. Ponad 15 lat pracująca w branży mody w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Ukończyła MSKPiU w Warszawie oraz London College of Fashion w Londynie. Marta interesuje się przede wszystkim modą męską, zrównoważonym rozwojem i nowymi technologiami w modzie.