#wszechmocne

#wszechmocne

w sieci

#Wszechmocne w sieci

Autor: Patrycja Ceglińska-Włodarczyk / Data: 16.08.2023

W plebiscycie #Wszechmocne chcemy wyróżnić kobiety, które przyczyniają się do tego, że internet i jego społeczność są lepszym miejscem.

W dzisiejszym świecie nie możemy lekceważyć potęgi internetu, a co za tym idzie - influencerów i twórców, którzy prężnie działają w sieci. Warto nadmienić, że oprócz patostreamingów istnieje też rzesza ludzi, którzy mają do zaoferowania coś więcej. Mowa tu o rozrywce czy edukacji.

Tik Tok jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się platform w mediach społecznościowych, która dociera do młodych ludzi i nie tylko. To właśnie dzięki zaangażowanym społecznie twórcom możemy docierać szerzej, przekazywać wartości czy wiedzę.

Nominowane w kategorii

zwyciężczyni w kategorii #wszechmocne w sieci
Ta typiara

Ta typiara

W sieci publikuje pod pseudonimem Ta Typiara. Na początku wrzucała publikacje dotyczące życia młodej mamy, później postanowiła nieco zmodyfikować swój content i wykazać się swoimi umiejętnościami komicznymi. To był strzał w dziesiątkę.

Kasia Koczułap

Kasia Koczułap

Psycholożka z wykształceniem seksuologicznym, aktywistka i edukatorka. Od kilku lat przekonuje, że seks to nie grzech, tylko codzienna przyjemność, o której musimy wiedzieć więcej, jeśli chcemy z niej w pełni korzystać.

Sylwia Butor

Sylwia Butor

Zachwyca urodą i wdziękiem. Lecz fanów w mediach społecznościowych zjednała sobie dzięki przebojowości w najsympatyczniejszym tonie. Nazwisko Sylwii Butor już wkrótce będzie znał każdy.

Julia Oleś

Julia Oleś

Julia Oleś od dłuższego czasu działa w sieci. W swoich mediach społecznościowych często porusza wiele tematów, które są bliskie kobietom. Efektem tych rozważań jest książka, której przedsprzedaż miała miejsce w pierwszej połowie 2023 roku.

Sukanek

Sukanek

Influencerka, montażystka, fotografka i autorka książki. Justyna Suchanek nie boi się mówić o problemach, które dotykają młode pokolenie i otwarcie zdradza, jak radzi sobie z depresją. W 2014 roku rozpoczęła pracę nad własnym kanałem na platformie YouTube, gdzie nie pomija żadnego trudnego tematu.

Jury

Adrianna Skoneczna

Adrianna Skoneczna

#wszechmocne w sieci

W sieci działa od 11 lat. Prowadzi profile na wszystkich portalach społecznościowych z łączną liczbą ponad 2 milionów obserwatorów. Dziennikarka Vibez Wirtualna Polska, gdzie odpowiada za profile społecznościowe portalu w zakresie materiałów wideo.