#wszechmocne

#wszechmocne

wśródkobiet

#Wszechmocne wśród kobiet

Data: 17.08.2022

Jedne zakładają fundacje, inne piszą książki, a jeszcze inne wykorzystują swoje instagramowe zasięgi do wspierania kobiet i budowania ich pewności siebie. #Wszechmocne wśród kobiet swoją popularność przekuwają w dobro.

Zawodowo mogą być kimkolwiek: aktorkami, osobowościami telewizyjnymi, bizneswoman. Ale liczy się to, co bezinteresownie robią dla innych. Jak Anja Rubik, która stała się twarzą nowoczesnej edukacji seksualnej w Polsce, Omenaa Mensah, która ze swoją fundacją nieustannie pomaga potrzebującym czy Joanna Koroniewska, która pokazuje, że kobieta ma prawo do tego, by nie być idealną. Cenimy głośne mówienie rzeczy niepopularnych, bo to wymaga odwagi.

#Wszechmocne wśród kobiet to kategoria wyjątkowa, w której laureatkę wyłoni nasze plebiscytowe jury.

Nominowane w kategorii

Joanna Bugaj

Joanna Bugaj

Joanna Bugaj jest prezeską fundacji Audemus Audire, która wspiera młodzież z zaburzeniami psychicznymi. To kreatywna bizneswoman, pragnąca nieść pomoc potrzebującym. Osoby, które miały okazję współpracować z Bugaj, podkreślają, że jej wsparcie jest nieocenione.

nagroda specjalna jury
Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi ponad rok temu ograniczyła swoją aktywność w mediach. Po czasie zdecydowała się opowiedzieć, co było przyczyną jej decyzji: gwiazda zmagała się z depresją i dziś mówi o tym otwarcie. Dla każdego, kto sam mierzy się z podobnymi doświadczeniami, jej głos jest niezwykle ważny.

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Dystans do siebie i świata to cecha, którą powinien posiadać każdy, kto marzy o pracy w show-biznesie. Joanna Koroniewska ma go aż nadto i być może właśnie dlatego tak świetnie odnajduje się w medialnej przestrzeni.

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah zyskała popularność jako prezenterka pogody na antenie TVN, jednak od dawna więcej się o niej słyszy w kontekście działalności charytatywnej. W ostatnich miesiącach skupiła się na pomocy obywatelom Ukrainy i właśnie dlatego uważamy ją za #Wszechmocną wśród kobiet.

Anja Rubik

Anja Rubik

Chodziła po wybiegach największych projektantów i reklamowała najbardziej prestiżowe marki. A gdy w modelingu osiągnęła niemal wszystko, postanowiła włączyć się w działania aktywistyczne. Anja Rubik jest dziś twarzą wyedukowanej, otwartej i tolerancyjnej ojczyzny.

Jury

Wiktoria Jakubowska-Karbowniczek

Wiktoria Jakubowska-Karbowniczek

#wszechmocne wśród kobiet

Szefowa redakcji lifestyle Wirtualnej Polski. W WP Kobieta inicjuje akcje na rzecz wzmacniania w Polkach poczucia własnej wartości oraz inspirowania do pozytywnych zmian. Wierzy, że każda kobieta jest #Wszechmocna, ale nie każda wystarczająco pewna siebie, by o tym mówić.