#wszechmocne
motyw graficzny do prezentacji wyników Plebiscytu

Zwyciężczynie Plebiscytu

#wszechmocne 2022

Wszystko już jasne! Za nami pierwsza gala plebiscytu #Wszechmocne. Poznajcie niezwykłe laureatki, które czytelnicy i jury wyróżnili w kategoriach takich jak biznes, nauka, sztuka, dziennikarstwo, macierzyństwo, popkultura oraz w kategorii specjalnej #Wszechmocne wśród kobiet. To niezwykłe kobiety, które zmieniają rzeczywistość.

W czwartek 17.11 w pięknych wnętrzach Hotelu Bristol redakcja WP Kobieta wyróżniła wspaniałe kobiety, które swoimi działaniami zmieniają rzeczywistość. Laureatki, które odebrały statuetki zostały docenione przez czytelników za to, czym zajmują się na co dzień. Lata pracy, przełamywania barier i samozaparcia sprawiły, że ich głos ma dzisiaj ogromną siłę.

Poznajcie wyjątkowe laureatki w poszczególnych kategoriach.

Ogłaszamy zwyciężczynie

#wszechmocne

wmacierzyństwie

Monika Hoffman-Piszora

Monika Hoffman-Piszora

Jest mamą, która dzieli się swoją codziennością na Instagramie. Choć zdawać by się mogło, że ten opis bez trudu można byłoby przypasować do wielu udzielających się w mediach społecznościowych mam, jej rodzina jest inna niż wszystkie. Wśród piątki jej rozbrykanych dzieciaków jest dwoje z zespołem Downa.

#wszechmocne

wdziennikarstwie

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman od wielu lat wywołuje uśmiech na twarzach widzów, ale przede wszystkim budzi uznanie dzięki swojej bezkompromisowości. Dla niej nie ma tematów tabu.

#wszechmocne

wsztuce

Matylda Damięcka

Matylda Damięcka

Matylda Damięcka to nie tylko aktorka, ale także utalentowana graficzka, której rysunki podbiły serca wielu osób. Artystka nie boi się zabierać głosu w istotnych sprawach społecznych czy politycznych, przez co wielokrotnie musiała się mierzyć z hejtem.

#wszechmocne

wpopkulturze

Magda Bereda

Magda Bereda

Ponad 10 lat temu zaczęła wrzucać covery znanych piosenek do sieci. Zyskała ogromną popularność i zaistniała w show-biznesie. Sama komponuje utwory i pisze teksty. W zeszłym roku wydała swoją pierwszą płytę. W mediach społecznościowych doskonale widać, że muzyka wypełnia całe jej życie.

#wszechmocne

wbiznesie

Olga Ślusarczyk

Olga Ślusarczyk

Olga Ślusarczyk na każdym kroku udowodnia kobietom, że bez względu na rozmiar, wiek, wagę czy status społeczny są piękne i wartościowe. Jak zaznacza, potrafi sprawić, by każda jej klientka w to uwierzyła. Pomagają jej w tym kolorowe i nietuzinkowe ubrania szyte na wymiar.

#wszechmocne

wnauce

Elżbieta Senkus-Konefka

Elżbieta Senkus-Konefka

Niekwestionowany autorytet w dziedzinie leczenia raka piersi. Dr hab. Elżbieta Senkus-Konefka od lat zmienia oblicze polskiej medycyny. Cieszy się sympatią pacjentek i ogromnym uznaniem środowiska. Nawet z sytuacji - wydawać by się mogło - niemożliwych, potrafi znaleźć wyjście.

#wszechmocne

wśródkobiet

Joanna Bugaj

Joanna Bugaj

Joanna Bugaj jest prezeską fundacji Audemus Audire, która wspiera młodzież z zaburzeniami psychicznymi. To kreatywna bizneswoman, pragnąca nieść pomoc potrzebującym. Osoby, które miały okazję współpracować z Bugaj, podkreślają, że jej wsparcie jest nieocenione.

#wszechmocne

wśródkobiet

nagroda specjalna jury
Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi ponad rok temu ograniczyła swoją aktywność w mediach. Po czasie zdecydowała się opowiedzieć, co było przyczyną jej decyzji: gwiazda zmagała się z depresją i dziś mówi o tym otwarcie. Dla każdego, kto sam mierzy się z podobnymi doświadczeniami, jej głos jest niezwykle ważny.